• Kemalettin Mah.mah Şadırvan Sk. No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
  • info@myhomeklima.com
24/7 Klima Servisi 0 850 466 25 59
E-Mail info@myhomeklima.com

Hakkımızda

Image

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

My Home Servis olarak çeyrek yüzyılı aşkın süredir yaptığımız çalışmalar ile Tüm Trakya bölgesinde halkın gönlünde sağlam bir yer edinmeyi başardık.

Servis hizmetlerinde başarı sağlamak için var gücü ile çalışan personellerimiz , klima, beyaz eşya, televizyon, şofben ve diğer elektrikli ev aletleriniz için yüksek kalite standartlarında çalışmalar yapmaktadır. Trakya bölgesinin tamamını kapsayan çalışmalarımız, tamamı ile müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur.

Kombi bakım ve tamiratı, klima bakım ve tamiratı, hava perdesi onarımı, şofben bakım ve tamiratı, beyaz eşya bakım ve tamiratı gibi işlemlerimizle hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.

Tüm işlemlerimizi TSE standartlı hizmet anlayışı ile gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kış aylarında sık bir şekilde kullanılan kombilerin yeterince ısıtmaması problemine çözüm sunuyoruz, yaz aylarında serinlik veren klimalarınızın her türlü bakını yapıyoruz.

Beyaz eşyalarınızın randımanlı bir şekilde çalışması için gerekli kontrolleri bizzat yapıyoruz. Bu işlemlerin hepsini servis garantimiz ile yapıyor, işlem bittikten sonra gerekli desteği vermeye devam ediyoruz

 

Çağrı merkezlerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir. Dilediğiniz an arayabilir, istediğiniz zaman dilimi için servis randevusu alabilirsiniz. İşinde prensipli ve dakik olan ustalarımız tam zamanında yanınızda olara sorunlarınıza nokta koyacaktır.

My Home Servis hızlı ve güven veren çalışmaları ile bakımlarınızı, şofben onarımlarınızı yapmaktadır. Aynı zamanda beyaz eşya ile ilgili karşılaştığınız sorunların üstesinde başarı ile gelen ekiplerimiz size mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor

My Home Servis çeyrek asırdır başta Çorlu olmak üzere tüm Trakya halkının hizmetindedir. Sadece beyaz eşya, ve şofben cihazlarınız için değil, klima gibi yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazların başında gelen ürünlerinizi garantili bir şekilde onarmakta, hatta montajını yapmaktadır.

Kimyasal klima bakım ve temizliği için de firmamız çalışmalar yapmaktadır. Orijinal gaz dolumları ile çevreye de saygılı davranan işletmemiz, piyasa şartlarının çok üzerinde hizmet sunmaktadır.

Eşsiz malzeme deposu ile her türlü yedek parça ihtiyacınızı kolaylıkla temin edebileceğiniz My Home Servis, sipariş vermeniz durumunda ürünleri kapınıza kadar getirmektedir. Adeta bir yedek parça deposu gibi donanım sağlanan mobil araçlarımız, iş yerinizdeki veya evinizdeki arıza yapmış olan , klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ve şofben cihazlarınız için yerinde hizmet vermektedir. Televizyon cihazlarınızın tamirinde de durum aynıdır.


Orijinal Yedek Parça Ayrıcalığı

Atölyemize alınan ürünleriniz öncelikle sizin onayınız alındıktan sonra tamir edilir. Siz izin vermeden asla cihazlarınıza müdahalede bulunmayız. Orijinal parça kullanarak yaptığımız tamiratlar arızalı ürünlerinizin kaliteli yapısına zarar vermez.

Yan sanayi, muadili, çıkması gibi parçalar bizim tarafımızdan asla kullanılmaz, sizler de başka firmalarla çalışacak olursanız asla kullandırmayınız. My Home Servis bu konuda asla taviz vermemekte ve işini gerektiği gibi yapmaktadır.

My Home Servis çağrı merkezlerinden küçük sorunlarınız için telefon desteği alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, sorununuzu iletmektir. Çoğu zaman gözden kaçan sorunlar yüzünden klima veya şofben cihazlarınızı arızalanmış zannederek servis talebinde bulunabiliyorsunuz.

Bizler bu tip hataların önüne geçmek ve boş yere masraf etmenizi önlemek için telefon desteği de sunmaktayız. Benzer durum beyaz eşya ve televizyon sorunlarınız için de geçerlidir. Bazen uydu problemlerini televizyon arızası gibi algılayabiliyorsunuz. Yapacağımız bir kaç küçük tarifle bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 Siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hemen randevu alın.

7/24 Klima Servisi

0 850 466 25 59