• Kemalettin Mah.mah Şadırvan Sk. No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
  • info@myhomeklima.com
24/7 Klima Servisi 0 850 466 25 59
E-Mail info@myhomeklima.com

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif

My Home Klima; satış durumunda tamamen ücretsiz olarak keşif hizmeti sunar.

Hizmet verdiğimiz alanların çoğu, yerinde keşif  çalışması gerektiren işlerdir. My Home Klima   firmasına  ulaştığınızda, sizden işinizle ilgili detayları ve iletişim/adres bilgilerinizi isteriz. Keşif için sizin ve ekiplerimizin uygun olduğu bir gün/saat belirleyerek, adresinizde ücretsiz keşif çalışması yapılır. Keşif çalışması, yapılmasını istediğiniz işin; tarafımızdan net olarak anlaşılması, yapılabilirlik analizi, metraj ölçümleri, uygun ürünlerin belirlenmesi ve fiyatlandırma detaylarının belirlenmesi vb. gibi parametreler için gereklidir.

► Satış durumunda Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Keşif sonrası teklifimizi uygun bulmayabilir ve işinizi bize vermeyebilirsiniz. Mevsim İklimlendirme ya da iş ortaklarından herhangi biri hiçbir durumda keşif ücreti talep etmeyecektir. .
► Keşif hizmeti, isteklerinizi en iyi biçimde anlamamız ve size en uygun teklifi sunabilmemiz için gereklidir. Keşif gerektiren işleriniz için keşif yapılmadan fiyat teklifi vermemiz mümkün değildir.
► Keşif hizmetimiz için uygun zamanın belirlenmesinde olabildiğince müşterilerimizin programına uymaya çalışır ve mümkün olan en kısa sürede keşfi yapmaya çalışırız. Yine de bununla beraber ekiplerimizin yoğunluğu ve adresinizin konumuna göre keşif taleplerinizi cevaplayabilmemiz ortalama olarak, 1 ila 3 gün arasında olabilir.
► Keşif hizmeti için gelen ekibimize açıklayıcı bilgilerin verilmesi gerekir. İstediğiniz işin detaylarını ve varsa spesifik taleplerinizi mutlaka belirtmelisiniz. 

Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 Siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hemen randevu alın.

7/24 Klima Servisi

0 850 466 25 59